Форма авторизації

postheadericon Пам’ятка для батьків

КОНСУЛЬТАЦІЇ, ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ НА BLOOGER ЗА ПОСИЛАННЯМ

https://shkolabatkivstva.blogspot.com/

Google запустив новий сайт з порадами для батьків щодо використання технологій 

В Україні запустився новий веб-сайт Google Families із корисними ресурсами для сімей, які виховують дітей у цифровому світі в ці буремні часи. Це сайт для батьків, які хочуть навчити дітей безпеці в Інтернеті, налаштувати батьківський контроль або знайти якісний контент.

На сайті Google Families в розділі «Батьківський контроль» зібрані інструменти, що допоможуть батькам встановити для дитини правила користування цифровим контентом.

Наприклад, додаток Family Link допоможе дітям розумно розподілити час між навчанням, іграми й технологіями. За допомогою Family Link батьки можуть створювати контрольовані облікові записи для своїх дітей, налаштувати час використання пристрою, керувати контентом, який переглядає дитина, і навіть стежити за її місцезнаходженням (якщо дитина має при собі телефон). Ці поради допоможуть вашій сім’ї скористатися всіма перевагами Family Link:

– Контролюйте доступ дитини до контенту.

У звітах про історію додатків можна переглянути, скільки часу дитина проводить в улюблених додатках. Якщо вам здається, що вона використовує певний додаток забагато, можете обмежити час його використання або ж узагалі приховати його на пристрої дитини. Також можна заохочувати дитину користуватися певними додатками частіше, додавши їх у список завжди дозволених.

– Стежте за часом використання пристрою.

Дітям важко оцінити, скільки часу вони проводять зі своїми пристроями, тому варто встановити щоденне обмеження, щоб вони навчилися робити перерви. Якщо ви підозрюєте, що дитина допізна користується телефоном, можете також встановити час сну – пристрій буде заблоковано до ранку. Тоді ніщо не перериватиме сон і розпорядок дня дитини.

– Допоможіть дитині відкласти телефон.

Ви можете будь-коли віддалено заблокувати пристрій дитини, наприклад, коли вона їсть, робить домашнє завдання або коли час зробити перерву. Так ви допоможете дитині відкласти пристрій і зосередитися на інших справах.

Щоб керувати сумісними пристроями Android або Chromebook дитини через Family Link, спершу завантажте цей додаток із Google Play або Apple App Store.

Крім цього, в розділі «Батьківський контроль» можна дізнатися більше про функції батьківського контролю, вбудовані в продукти Google, зокрема YouTube Kids чи режим батьківського контролю на YouTube.

У розділі «Безпека в Інтернеті й цифровий добробут» можна знайти ресурси, які допоможуть батьками та дітям почуватися безпечно в Інтернеті й сформувати правильні звички користування цифровим контентом.

У розділі «Розваги для всієї сім’ї» можна дізнатися, як за допомогою технологій можна навчатися й розважатися разом із сім’єю. Тут зібрані корисні ресурси, які допоможуть пізнавати світ, навчитися програмувати, розвинути творчі здібності або знайти корисні додатки.

Розділ «Інструменти для навчання» присвячений  інструментам, додаткам й платформам, які можуть стати в пригоді як у класі, так і під час дистанційного навчання. Тут зібрана інформація для батьків про інструменти, якими діти користуються під час навчання в класі чи вдома, щоб допомогти їм досягати успіхів, а також про технології, якими користуються педагоги, щоб допомогти дітям у навчанні.

Майстер-клас для батьків «Дослідницька діяльність дітей дошкільного віку» https://drive.google.com/file/d/10c96qSC9LOSRvuYjXlmINPPuXRUwD8S0/view?usp=sharing

Поради батькам «Мовлення дорослих — взірець для наслідування»  http://dytsadok.org.ua/upload/users_files/2ea6a8ca49ef91d86bc0a78c87074c51.docx

Консультація для батьків «Агресивність та її прояви в поведінці дітей»  https://drive.google.com/file/d/1DQrmkjter6ea3qvacbWR4r-GuWzbZtKB/view?usp=sharing

Консультація для батьків груп раннього віку «Особливості психічного розвитку дитини раннього віку»  https://drive.google.com/file/d/1ezb55aKIwCNdRx2dci3fOJHNKKteDPmB/view?usp=sharing

Консультація для батьків «Соціально-психологічна адаптація дошкільного віку»  http://dytsadok.org.ua/upload/users_files/0d2d92c40427f0b48d400a9714ab4dc7.docx

Пам’ятайте:

своєчасний прихід дитини – необхідна умова               правильної реалізації освітнього процесу.

  • У разі неможливості приходу дитини до дитячого садка через хворобу чи іншу поважну причину необхідно обов’язково повідомити в ЗДО до 8.30.
  • Діти з ознаками захворювань до ЗДО не приймаються. Після перенесеного захворювання приймання дітей у групу дозволяється при наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я.
  • Діти після тимчасової відсутності у ЗДО з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання.
  • Бажано заздалегідь повідомляти про день приходу дитини в ЗДО після тривалої відсутності.
  • Педагоги готові спілкуватися з Вами вранці до 8.00 і увечері після 17.00. В інший час педагог працює з групою дітей і надовго відволікати його не рекомендується.
  • До педагогів групи, незалежно від їхнього віку, необхідно звертатися на Ви, по імені та по батькові.
  • Конфліктні спірні ситуації, якщо такі виникають, необхідно вирішувати за відсутності дітей. Якщо Ви не змогли вирішити якесь питання з вихователями групи, зверніться до вихователя-методиста чи завідувача.
  • Просимо Вас не давати дитині з собою у заклад освіти жувальну гумку, смоктальні цукерки, сухарики тощо.
  • Не рекомендуємо одягати дитині золоті та срібні прикраси, давати мобільні телефони, дорогі іграшки.
Календар постів
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Випадковий мульт

Return to Top ▲Return to Top ▲