postheadericon Сторінка вдячності

s58520797

Вересень 2014

Шановні батьки групи№17

Наша група «Сонечко» висловлює щиру подяку батькам наших вихованців  за поповнення ігрового та розвиваючого середовища іграшками та наочністю; за придбання інформаційних стендів.

Ваші діти є гордістю нашого садочка. Ми високо цінуумо Ваше батьківське піклування, підтримку та небайдуже ставлення до нагальних потреб садочка.

Сподоваємось, що й надалі спільними зусиллями ми будемо успішно працювати над вирішенням найактуальнішої проблеми сучасності – вихованні майбутньої еліти нашої держави.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєдайної енергії, мудрості й терпіння у благородній справі виховання дітей.

Шановні,
З любовю зараз у цей час.
Від серця нині дітки ваші-
З подякою в душі до вас!
В хвилині ці вам щиро вдячні.
За материнське серце і батьківську ЛЮБОВ!
За усі старання й молитви сердечні,

Серпень, 2014р.

ШАНОВНІ ДІТКИ ГРУПИ №11

Колектив, діти та батьки нашого садочка вдячні Вам за активну співпрацю з дитячим садочком за розуміння та підтримку, і незважаючи на теперішній важкий час ви допомагаєте нам покращити умови для наших діток! Бажаємо Вам  здоров’я, успіхів і фінансового процвітання!Дякуємо Вам за небайдуже ставлення до дитячих потреб і сподіваємось на подальшу підтримку!